טיפים ורעיונות לחובבי קולינריה

מחפשים מקררים מומלצים? אלו המותגים המובילים שחשוב להכיר

מקררים הם בין מוצרי החשמל הבולטים ביותר בחיינו, מסיבות מובנות. לא מפתיע לכן, שישנו מבחר לא קטן של מוצרים בתחום זה. חלקם טובים יותר, חלקם פחות. אז כיצד בוחרים היטב?

יצרנים רבים, אפשרויות רבות

ריבוי היצרנים, לצד מגוון רחב של סוגי מקררים, מוביל לכך שיש היקף דגמים רחב מאוד לבחור מתוכו. בכדי להתמצא בכך, ניתן להיעזר בדירוגים, סקירות ומדריכי קניה. מבחינה זו, אתר Mylist יכול לסייע ולספק מידע מעניין נוסף. כללית, תמצאו שיצרנים הם בעצמם קבוצה מגוונת למדי של חברות. אלה יצרנים מארצות שונות, חלקם רב לאומיים ויש אפילו מקומיים. יצרני מקררים מומלצים מסוימים מתמחים במקררים, בעוד שאחרים עוסקים בסוגי מוצרים רבים הרבה יותר. בסך הכול, זו תמונה רחבה מאוד ולא פשוט לבחור.

בולטים בשטח

אחת הדרכים הפשוטות לבחור מקררים מומלצים, היא לראות קודם כל מי היצרנים הבולטים ביותר בשטח. עובדה זו, נובעת מכך שאנשים רבים בוחרים במקררים אלה. יש לכך מן הסתם לפחות כמה וכמה סיבות טובות. אלה כמה דוגמאות ליצרנים כאלה:

סמסונג

חברת ענק בינלאומית מדרום קוריאה. לסמסונג יש בין השאר חטיבת אלקטרוניקה גדולה (Samsung Electronics), אשר עוסקת במוצרי צריכה שונים, כולל מקררים. החברה בולטת בפיתוח חידושים שונים, כולל למשל בנושא תכנון דלתות המקררים.

אמקור

חברת מוצרי חשמל ישראלית וותיקה, עם ניסיון בבניית מקררים עבור האקלים הישראלי. עם השנים, אמקור עברה להתמקד ספציפית במקררים. דגמי החברה נחשבים לדגמים אמינים וחזקים, אשר מחזיקים מעמד למשך שנים רבות.

Haier

חברה סינית בולטת בתחום המקררים בארץ. לחברה היסטוריה ארוכה, אשר התחילה ספציפית בתחום ייצור המקררים.

Hisense

מקררי הייסנס מיוצרים בסין, על ידי Hisense Group. הקבוצה מייצרת מגוון מכשירי חשמל ביתיים (מוצרים "לבנים") כולל מקררים.

הרשימה למעשה ארוכה וישנם עוד לא מעט יצרנים שניתן לכלול בה, בהם ענקים דוגמת שארפ היפנית או חברת באייר (Bayere) הגרמנית.

מחפשים מקררים מומלצים? אלו המותגים המובילים שחשוב להכיר

כיצד בוחרים

אלה כמה טיפים, אשר יסיעו לכם לבחור מתוך רשימות מקררים מומלצים, את המקרר שמתאים ביותר עבורכם:

סינונים מהירים

בתחילת תהליך בחירת מקרר, תוכלו לבצע סינון אפשרויות מהיר, באמצעות פרמטרים מסוימים שעליהם לא תרצו להתפשר. למשל תקציב שלא תרצו לעבור או מידות מקרר שדרושות לכם בוודאות.

סוג מבנה

יש כיום מבחר רחב של אפשרויות מבחינת המבנה הכללי. למשל דלת אחת או דלת ליד דלת או 3 דלתות או 4? מקפיא עליו או תחתון? זה הוא עוד שיקול שמסייע להשיג סינון אפשרויות.

לחשוב לטווח ארוך

אם זה מוצר איכותי, אז מדובר על רכישה לשנים רבות. כדאי לזכור זאת, למשל בהקשר של הנפח שיידרש לכם. לא רק עכשיו, אלא גם בעתיד.  דירוג אנרגטי בהמשך להיבט החשיבה לטווח ארוך, כדאי לקחת בחשבון גם את "הדירוג האנרגטי" של המקרר. כך תצמצמו את הוצאות החשמל עליו.

אחריות

משך האחריות חשוב במיוחד במכשירים אלה. אם הם מתקלקלים, הדבר מהווה מטרד של ממש, שמפריע לחיי היום יום. כמובן, תיקונים במכשיר כזה עשויים להיות הוצאה לא קטנה.

רעש

מקררים מסוימים שקטים יותר מאחרים. נושא הרעש עשוי להיות מטריד במיוחד בשעות הלילה השקטות.

לסיכום

יש לא מעט מותגי מקררים בולטים כיום ומגוון רחב של מוצרים איכותיים שהם מציעים. בחירה חכמה, תבטיח שתיהנו ממקרר איכותי ואמין, לאורך שנים.

 

נגישות