טיפים ורעיונות לחובבי קולינריה

על סדנת צום מיצים וניקוי רעלים באחוזת יערות הכרמל שמעתם?

סדנת צום מיצים וניקוי רעלים באחוזת יערות הכרמל

מתי נתתם לעצמכם לאחרונה את המקום לחשוב עם עצמכם לגבי הבריאות והחיים שלכם? סביר להניח כי מדובר בשאלה אותה אתם לא שואלים את עצמכם ביום יום, וזאת בשל קצב החיים המואץ שגורם לרבים מאיתנו להרגיש בלופ מחשבתי שמגיע לידי ביטוי גם בתזונה לא נכונה שמשפיעה על הבריאות ועל איכות החיים. עייפות, כאבי בטן, סחרחורות, נשירת שיער ומצב רוח ירוד הם רק חלק מהתסמינים המוכרים של המאה ה 21. המזון התעשייתי כמו גם הלחץ הרב אותו חווים רבים מוביל לתחושות קשות גם מבחינה אנרגטית, ועל כן היכולת לעצור ולקבל החלטה משנה חיים בנוגע לתזונה ולאיכות החיים היא כבר לא פנטזיה רחוקה אלא מציאות ממשית שמתקיימת באחוזת יערות הכרמל. במקום לצאת לחופשת בטן גב במקום הפסטורלי הזה, תוכלו לתת לעצמכם את היכולת לבצע שינוי, וזאת באמצעות הצטרפות לסדנת צום וניקוי רעלים.

מה כוללת סדנת ניקוי רעלים?

הסדנה המתקיימת באחוזת יערות הכרמל נחשבת לאחת הסדנאות המובילות בישראל בזכות התנאים האידיאליים שהיא מספקת, ועל כן היא מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם ליצור שינוי ממשי באזור פסטורלי ומנותק. במשך שלושה ימים תוכלו ליהנות ממיצים צלולים, שייקים סמיכים ומרק חם בערב, כל אלה עשירים בוויטמינים, מינרלים ואנזימים החיוניים לגוף לטובת שיפור תפקוד מערכת הסינון וההפרשה ובהתאם לכך גם ירידה במשקל. חשוב לציין כי הסדנה איננה תחליף לתהליך ירידה במשקל המתבצע בצורה מבוקרת, אלא בנקודת ציון שממנה ניתן להתחיל וליצור שינוי ממשי באיכות החיים, כחלק מהבנה כי לשיקום הכבד ונטרול חומרים רעלים ומזיקים יש חשיבות עצומה מבחינה בריאותית ונפשית. על כן, הסדנה מתמקדת בשימוש במיצים ומרקים בעלי ערך תזונתי גבוה ואיכותי במיוחד, תוך מתן יחס וליווי אישי לכל משתתף. את הסדנה מנחה מזה כ-20 שנה מיכל אמיר, בעלת BA בבריאות הוליסטית ומפתחת סדנאות צום מיצים מוסמכת. למידע והרשמה הקליקו כדי להגיע לאתר הרשמי של אחוזת יערות הכרמל, שם תוכלו למצוא תגובות מצד משתתפים שדיווחו על שינוי עצום ברווחה הבריאותית והנפשית כתוצאה מהשתתפות בסדנה ממוקדת ומפוקחת.

זה הזמן לספק לעצמכם את היכולת לבצע שינוי ממשי באיכות החיים

מגפת הקורונה היא רק טריגר נוסף להבנה כי נדרש לבצע כבר עכשיו שינוי, וזאת כחלק ממטרה להפחית במשקל אבל גם לנקות את הגוף מכל הרעלים. סדנת צום וניקוי רעלים בניהולה של מיכל אמיר מהווה הזדמנות יוצאת דופן בעבורכם לעצור את שגרת החיים השוחקת ולקבל על עצמכם מודעות לגוף ולדברים שאתם מכניסים לתוכו, כחלק מהבנה כי גוף ונפש הולכים ביחד. הסדנה שמתקיימת באמצע השבוע ונמשכת כשלושה ימים כוללת כאמור מיצים ומרקים עשירים במינרלים, אנזימים ובוויטמינים חיוניים אבל גם הרצאות מרתקות וכן ליווי קבוצתי ואישי שיגביר את המוטיבציה שלכם לקחת את הכלים אותם אתם מקבלים במסגרת הסדנה, לטובת יישום בחיי היום יום.

התגובות המצוינות כמו גם הניסיון ארוך השנים של מיכל אמיר בתחום הוא זה שהופך את הסדנה הזו למבוקשת במיוחד, נוסף לכך כי מדובר במלון יוקרתי שנחשב מזה שנים רבות לבית אירוח המציע חווית נופש ייחודית הכוללת ריפו של הגוף והנפש על ידי שקט, רוגע, מנוחה מרובה והתמקדות עצמית.

לסיכום

אם עוד לא שמעתם על הסדנה לניקוי רעלים של אחוזת יערות הכרמל – זה הזמן ליצור קשר ולקבל מידע על אודות הסדנאות הקרובות, כל זאת מתוך מטרה להצטרף ולספק לעצמכם את היכולת לנקות את הגוף והנפש ובהתאם לכך לקבל אנרגיה מרעננת לטובת יצירת איכות חיים משופרת.

נגישות