טיפים ורעיונות לחובבי קולינריה

חתונה במסעדה – יש חיה כזאת! ולאירוע כזה מרכיבים לוק מתאים, אך מלא בסטייל

בשנים האחרונות ובייחוד על רקע התפרצות מגפת הקורונה נרשמת מגמה מסקרנת בעולם האירועים, וזאת בעקבות ארגון של חתונה במסעדה במקום באולם. מדובר בהזדמנות מעולה ליצור אירוע אינטימי ובעל משמעות, כאשר חלק בלתי נפרד מתכנון של אירוע ובוודאי יום החתונה כולל כמובן את הלוק. כיצד תוכלי להרכיב לוק כלתי מרשים ומתאים לאירוע חתונה במסעדה? להלן כל הטיפים שיסייעו לך בדרך ליום המרגש ביותר בחיים, עם סטייל בלתי נגמר שגם בעוד מספר שנים ייראה מדהים.

רכישה של נעלי כלה

חלק בלתי נפרד מלוק הכלה כולל כמובן את הנעליים. אם בעבר נדרשתן להגיע באופן פיזי לחנות, כיום ניתן לבצע רכישה של נעלי כלות יפהפיות בעלות כספית אטרקטיבית ועם שימת דגש על התאמה מדויקת לשמלה הנבחרת, בין אם מדובר בנעל עקב או בנעל שטוחה. מאחר ומדובר באירוע במסעדה, חשוב להרגיש בנוח כמה שאפשר וכן על עדיף לבחור בעקב עבה וכן לבחון היטב את המידה, כך שהנעל תהיה מדויקת על הרגל ובהתאם לכך תאפשר לכן לעמוד על הרגליים למשך שעות רבות, מבלי להרגיש כאב. דרך האתר של המותג פריטי בלירינס תוכלו לבצע רכישה של נעל כלה מושלמת ועל זמנית שיכולה לשמש לא רק לאירוע, אלא גם לאירועים נוספים כמו שבת חתן, בשיא הסטייל.

שמלת כלה קלאסית

יש לא מעט עניינים שכדאי לסגור לקראת החתונה במסעדה, כמו הזמנות לאורחים, השכרת רכב למקום האירוע, עיצוב המקום וכדומה, אבל אחד העיקריים שבהם הוא כמובן שמלת הכלה. טרנדים בעולם שמלות הכלה הופכים את מלכת הבחירה של השמלה למורכבת יותר מאי פעם. מאחר ומדובר באירוע במסעדה ולא באירוע באולם, אפשר דווקא לבחור בשמלת כלה קלאסית אשר יושבת בצורה מחמיאה על הגוף כמו גם נעימה על הגוף. מומלץ לעבור בין מספר מעצבים וכן לקבל השראה דרך הרשתות החברתיות, כל זאת מתוך מטרה להוביל לקבלת החלטות שיניבו לך בסופו של דבר את שמלת הכלה המושלמת. אפשר לשלב בין שמלה קלאסית למעמד החופה ולאחר מכן להחליף לשמלה קצרה וחגיגית לטובת הריקודים, כחלק מלוקים מושלמים שיכולים להתאים באופן מושלם לאירוע חגיגי כמו יום החתונה.

 

 

תכשיטים כחלק בלתי נפרד מהלוק

למרות שמדובר באירוע אינטימי במסעדה, צריך להשקיע גם בגזרת התכשיטים. העדיפי שלא להעמיס יתר על המידה אלא לבחור בתכשיטים קלאסיים כמו למשל עגיל יהלומים צמוד על האוזן, לצד שרשרת פנינים שנחשבת לאחד מהטרנדים החמים של עולם האופנה, ועולם הכלות בפרט. בניגוד לשמלת כלה או נעליים, ניתן להשקיע סכום כספי נמוך באופן יחסי לטובת רכישה של תכשיטים שישתלבו בצורה מושלמת עם שמלת הכלה, ובכך להקפיץ את הלוק באפס מאמץ.

ג'קט בהתאמה אישית

מאחר ומדובר באירוע שנערך במסעדה, אפשר ואף רצוי לצאת מהקופסה וללכת על לוק כלתי קצת שונה באמצעות ג'קט גינס בהתאמה אישית עם כיתוב של BRIDE  או MRS עם שם המשפחה. באתרים כמו למשל אלי אקספרס ניתן לבצע הזמנה של ג'קט בעלות כספית אטרקטיבית, ובהתאם לכך להוביל ליצירה של לוק מחמיא ואפילו מקורי שיגרוף מחמאות ויאפשר ליצור לוק שגם מצטלם בצורה מושלמת לרשתות החברתיות.

לסיכום

לוק כלתי ליום החתונה חייב להיות מושקע, גם אם מדובר באירוע במסעדה. באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכן כאן תוכלו להוביל ליצירה של לוק כלתי מושלם ובלתי נשכח, במינימום מאמץ. לפני שרוכשים נעליים ומשכירים שמלה, מומלץ לשוטט ברשתות החברתיות וכן לקבל השראה מכלות אחרות שהתחתנו באירוע מהסוג הזה, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר ללוק מרשים ובלתי נשכח בעבור האירוע החשוב ביותר בחיים.

נגישות