טיפים ורעיונות לחובבי קולינריה

6 סיבות מצוינות לבחור בספק האינטרנט ITC למסעדה שלכם

מי ספק האינטרנט שלכם? עבור משתמשי אינטרנט פרטיים הדבר אולי לא מאוד משנה, אך עבור עסקים, בחירת ספקים חשובה במיוחד. אלה שש סיבות מצוינות, מדוע כדאי לכם לבחור דווקא בחברת ITC:

אמינות בכל מצב

בתור עסק שחייב לתפקד באופן אינטנסיבי ויעיל, בעלי מסעדה חייבים לדעת שמאחורי חיבור האינטרנט עומד ספק אמין. ITC היא ספקית וותיקה, אשר עובדת מזה שנים מול עסקים מקומיים, לצד פעילותה מול לקוחות פרטיים.

חיבור אלחוטי איכותי

ITC מספקת חיבור אינטרנט אלחוטי ברמה גבוהה, לצד שירותי העזר הנחוצים, לשם הקמתו ולשימוש שוטף בו.

החיבור מאובטח ומהיר. תודות לכך, תוכלו להציע אותו לא רק לעובדים אלא גם ללקוחות, מתוך ידיעה שהוא יתפקד היטב ולא יציב סיכוני אבטחה. באמצעות חיבור האינטרנט האלחוטי, תוכלו גם לבנות עמוד נחיתה מיוחד למטרת איסוף מידע, צבירת לידים והשגת לקוחות חדשים.

אבטחה משלימה

כל עסק זקוק כיום לשירותי אבטחת מידע, בוודאי כאשר משתמשים ברשת האינטרנט. לעתים, ניתן להשיג שירותים אלה בהקשר האינטרנט ולא רק, מספקי הגישה לאינטרנט. לדוגמה, Itc ספק אינטרנט אשר מציע כמה שירותים כאלה. שרות אנטי ספאם iGuard, יאפשר לכם לצמצם את סיכוני האבטחה מגלישה ברשת האינטרנט. זאת, באמצעות הגדרת סוגי תכנים אשר הגישה אליהם תיחסם מראש. הגדרות אלה, נמצאות בשליטת משתמשי השירות. מדובר בשרות אשר ניתן לנסות בחינם למשך 30 יום. הוא לא דורש התקנת תוכנה במחשב והוא קל לשימוש. אנטי ספאם iGuard מתעדכן באופן שוטף "מאחורי הקלעים" ועושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, כולל אינטליגנציה מלאכותית. ITC מציעה גם שירות IPVPN, לשם הגנה על התקשורת העסקית שלכם. שרות זה, יוצר "רשת פרטית וירטואלית", אשר דרכה התקשורת שלכם תעבור, בצורה מוצפנת ובטוחה. אם יש למסעדה שלכם אתר (וחשוב שיהיה), הוא עשוי להיות מטרה להתקפות מסוג מניעת שרות מבוזרת. בכדי להגן עליו מהן, תוכלו להיעזר בשירות Anti-DDOS של ITC.

6 סיבות מצוינות לבחור בספק האינטרנט ITC למסעדה שלכם

מומחיות ברישות

תקשורת מהווה תחום מורכב למדי בעולם המחשוב. למומחיות ולניסיון, יש תפקיד חשוב ביותר לגביו. אצל ספקית אינטרנט itc תמצאו כתובת אחת לכל צרכי הרישות שלכם – לא רק לגבי חיבור האינטרנט כפשוטו. מדובר בספקית אשר מתמחה ברישות, עם ניסיון עשיר אשר נצבר מאז שנת 2014 ועם צוות מומחים מנוסה, ברמה גבוהה. מומחי התקשורת של החברה הם בעלי רקע קודם בחברות תקשורת וכן בארגונים גדולים. בהקשר רישות, נזכיר כי ITC גם מציעה שרות של קבלת כתובת IP קבועה. כתובת כזו, עשויה לסייע לעסקים בהקשר רישות בכמה דרכים טכניות. למשל, עבור שליטה מרחוק על מצלמות אבטחה.

תמיכה מקצועית

עוד היבט חשוב מאוד, הוא נושא התמיכה הטכנית. מומחיות הצוות הטכני של החברה מתבטאת גם כאן ותוכלו להיווכח בכך, בכל מקרה שבו יידרש בירור טכני או פתרון סיבוך כזה או אחר שעלה. תוכלו לפנות לתמיכה הטכנית של החברה, באמצעות שיחה טלפונית או דרך טופס הפניה אשר זמין באתר החברה. התמיכה זמינה שבעה ימים בשבוע, 24 שעות ביממה.

אינטרנט איכותי

אחרון, אך לא בחשיבות, הוא כמובן נושא חיבור האינטרנט עצמו. אצל ספק itc תמצאו שירותי חיבור לתשתית אינטרנט וגם שירותי ספק אינטרנט. כלומר גם בהיבט זה – עומד לרשותכם כל הדרוש, מספק אחד. אל האינטרנט תוכלו להתחבר באמצעות מגוון חבילות, בהתאם לדרישותיכם המיוחדות.

לסיכום

במסעדות חשוב לעבוד עם ספקים איכותיים ולכן כאשר אתם בוחרים ב-ITC, אתם יודעים שבחרתם נכון.

נגישות